Lenrok: Nasze ostatnie spotkanie z nimi nie było bardzo wymagające

Dziś będziemy świadkami kolejnych spotkań w E-Sport League. Czekają nas 2 spotkania kończące pierwszą rundę oraz cztery mecze drużyn z bilansem 1:0. Jednym ze spotkań będzie pojedynek TouchGG vs. Magic Storm E-Sports. O krótką wypowiedz poprosiliśmy kapitana Magic Storm E-Sports, Sławka “Lenrok” Szuba.

Na inaugurację 4 sezonu E-Sport League wręcz rozgromiliście GorillasEsport. Spodziewaliście się tak “łatwego” zwycięstwa?


Nie byliśmy pewni jak potoczy się mecz ponieważ nie mieliśmy żadnych źródeł informacji pokazujących poziom gry przeciwnika.


Dziś zagracie z TouchGG. Drużyną, która również bardzo szybko rozprawiła się z wczorajszym rywalem. Czego możemy się spodziewać po waszej drużynie? Będzie kolejne szybkie zwycięstwo?


Nasze ostatnie spotkanie z nimi nie było bardzo wymagające ale minęło sporo czasu oraz nastąpiły zmiany w obu składach więc możemy spodziewać się wszystkiego szczególnie po ich wczorajszej grze widać że są dobrze przygotowani.


Na koniec chciałbym zapytać jak oceniasz Wasze szanse? Zobaczymy Magic Storm E-Sports na najwyższym stopniu podium?


Nie jesteśmy na tyle przygotowani by móc pewnie powiedzieć że staniemy na podium, lecz patrząc na aktualną formę zawodników jest to prawdopodobne.


Zachęcamy do śledzenia relacji z 4 sezonu E-Sport League KLIK.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *