E-sport League sezon 5

Nazwa E-Sport League Sezon 5
Data 30 maja 2019 – TBA
Gra Counter-Strike: Global Offensive
Uczestników 19
Format Faza Grupowa + Faza Play OFF


UCZESTNICY

Infernal e-Sports

WhiteAngels.gg

Incredible Gaming

Lucky Gaming

chyrzy Yesn ‘ t Chodzyń Lem000n
Arminex KuboleeK Advice “Machine” Philipsss
cross Jojson WhiteSaigon Project
hii ScopeK1NG BL@CK OF $@!GON MaksBp
sefqu Sebuź A L B I SimplyKat

Gloria Victis

Praise Esports

Satari

YNS

Futrzak ZrocH Sm0Ke MTK
Basti tsc Faren KUSH
Kieroo Kipek ElmiszeLLo Nestroo
Damix EljoT RockefelleR Peeeczooo
Luli FoXy cinkolEK Miedziany

OneForce E-Sport Red

Rekord Esports

Magic Storm E-Sports

TheShield.gg

✪Kozi✪ Bajdik shaze Salami
Hadi Wulkson Dual/td> Hors
serek Hiszpan mn𝑺𝑺 Bastek
KNUC1K Toro wINNT M3MoN
sznajder SENS bednar Etam

Panica.Gaming

Electric Esport

Telter Team

InFire Esports

Lijo KarEZ pEEk1z NEJF
Kazach Statek XenSx/td> xsrvsk
Golden Punisher Kubas332 Celucha
EckoS Zaszekkkk hubik Shotu
D3Mu aQua noise Vuko

ForceOne E-Sport

TION PBG e-sports

The Night Clan

-MefistooO Flamyy Ventus
Salpiii Pero prx
Ol3słaW Domin Dangerous
Rafal kORNEOOO skoczny
AnimeGuy lokacja Goku

Faza grupowa

Grupa A
Drużyna M W P R +/- PKT
Infernal e-Sports 2 2 0 0 +17 6
Lucky Gaming 2 1 1 0 -3 3
Incredible Gaming 3 1 2 0 -10 3
WhiteAngels.gg 1 0 1 0 -4 0
Grupa B
Drużyna M W P R +/- PKT
Praise Esports 1 1 0 0 +11 3
Satari 1 1 0 0 +9 3
Gloria Victis 0 0 0 0 0 0
YNS 2 0 2 0 -20 0
Grupa C
Drużyna M W P R +/- PKT
Magic Storm E-Sports 2 1 0 1 +10 4
OneForce E-Sport Red 2 1 0 1 +5 4
Rekord Esports 0 0 0 0 0 0
TheShield.gg 2 0 2 0 -15 0
Grupa D
Drużyna M W P R +/- PKT
TION PBG e-sports 2 1 0 1 +2 4
The Night Clan 2 1 1 0 +10 3
ForceOne E-Sport 2 0 1 1 -12 1
Grupa E
Drużyna M W P R +/- PKT
Telter Team 3 3 0 0 +32 9
Electric Esport 3 2 1 0 +23 6
Panica.Gaming 2 0 2 0 -24 0
InFire Esports 2 0 2 0 -31 0

Pierwsza runda

TBA
GRUPA A 00:00 Infernal e-Sports 0 : 0 WhiteAngels.gg TBA
GRUPA A 00:00 Incredible Gaming 12 : 16 Lucky Gaming de_inferno
GRUPA B 00:00 Satari 16 : 7 YNS de_inferno
GRUPA B 00:00 Gloria Victis 0 : 0 Praise Esports TBA
GRUPA C 00:00 OneForce E-Sport Red 0 : 0 Rekord Esports TBA
GRUPA C 00:00 Magic Storm E-Sports 16 : 6 TheShield.gg de_mirage
GRUPA D 00:00 ForceOne E-Sport 15 : 15 TION PBG e-sports de_mirage
GRUPA E 00:00 Panica.Gaming 3 : 16 Electric Esport de_nuke
GRUPA E 00:00 Telter Team 16 : 0 InFire Esports de_nuke

Druga runda

TBA
GRUPA A 00:00 Infernal e-Sports 16 : 6 Incredible Gaming de_inferno
GRUPA A 00:00 WhiteAngels.gg 0 : 0 Lucky Gaming TBA
GRUPA B 00:00 Gloria Victis 0 : 0 Satari TBA
GRUPA B 00:00 Praise Esports 16 : 5 YNS de_train
GRUPA C 00:00 OneForce E-Sport Red 15 : 15 Magic Storm E-Sports de_train
GRUPA C 00:00 Rekord Esports 0 : 0 TheShield.gg TBA
GRUPA D 00:00 TION PBG e-sports 16 : 14 The Night Clan de_mirage
GRUPA E 00:00 Panica.Gaming 5 : 16 Telter Team de_nuke
GRUPA E 00:00 Electric Esport 16 : 1 InFire Esports de_mirage

Trzecia runda

TBA
GRUPA A 00:00 Infernal e-Sports 16 : 9 Lucky Gaming de_train
GRUPA A 00:00 WhiteAngels.gg 12 : 16 Incredible Gaming de_Mirage
GRUPA B 00:00 Gloria Victis 0 : 0 YNS TBA
GRUPA B 00:00 Praise Esports 0 : 0 Satari TBA
GRUPA C 00:00 OneForce E-Sport Red 16 : 11 TheShield.gg de_inferno
GRUPA C 00:00 Rekord Esports 0 : 0 Magic Storm E-Sports TBA
GRUPA D 00:00 The Night Clan 16 : 4 ForceOne E-Sport de_mirage
GRUPA E 00:00 Panica.Gaming 0 : 0 InFire Esports TBA
GRUPA E 00:00 Telter Team 16 : 11 Electric Esport de_overpass

Faza pucharowa

TBA

Ćwierćfinał

00:00 TBA – : – TBA TBA
00:00 TBA – : – TBA TBA
00:00 TBA – : – TBA TBA
00:00 TBA – : – TBA TBA
TBA

Półfinał

00:00 TBA – : – TBA TBA
00:00 TBA – : – TBA TBA
TBA

Mecz o 3. Miejsce

00:00 TBA – : – TBA TBA
TBA

Wielki finał

00:00 TBA – : – TBA TBA

Klasyfikacja końcowa

1. TBA TBA
2. TBA TBA
3-4. TBA TBA
5-8. TBA TBA
9-11. TBA TBA
12-14. TBA TBA
15-16. TBA TBA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *