E-sport League sezon 4 – Rekord Gaming wygrywa!

Nazwa E-Sport League Sezon 4
Data 8 luty 2019 – TBA
Gra Counter-Strike: Global Offensive
Uczestników 16
Format System Szwajcarski + Faza Play OFF

Uczestnicy

TouchGG

Icarus Esport

GorillasEsport

Magic Storm E-Sports

PsychoBicpess BarteoS Bastek LenRok
iNT3XOO Siwy Kajo HypN
mkr Vik0l Desolation Bednar
SqueLL Pleban Fntr Arioch
vister Dominques HumaN Isaac Cox

Telter Team

Octopus E-Sport

YNS Pink Panthers

RoyalMoon

NEWAIM DreaM Miedziany Monti
XenSx Hubik KUSH Tyskie
Kubas332 OGARR Remi Marcelo
K1P€€K Trasmo Banan SHARD
WitsaN imO runny Pejzo

Croco Gaming

Satari

Panica.Gaming

SynepticAcademy

Gawlo Sm0Ke Faren in1kos
Gocus Ναtsu D3Mu Matys
Mojito RockefelleR chrisB VaNoX
Borka Bucket golden Rudy
Raczkoo zibzera Leoszak Siwy

Rekord Gaming

VinictiV

EX.Gaming Esport Team

Syneptic Esports

Bajdik Shaze zielu xSqbany
Gontar Procent M4RKUSSO SprINt
wulkson Lien Scoppeq’2k Ghost
HiszpaN Justek NuR3k Kucharrr
Fazer Mns TAPSEn m1chu

Faza grupowa

Drużyna Bilans Runda 1. Runda 2. Runda 3. Runda 4. Runda 5.
Magic Storm 3:0 16:3 Gorillas 16:3 TouchGG 16:14 Telter
Rekord Gaming 3:0 16:11 VinictiV 16:12Syneptic 16:8 Panica
Telter Team 3:1 16:0 Octopus 16:3 YNS 14:16 MagicStorm 16:6 TouchGG
Satari 3:1 9:16 Croco 16:3 SynepticA 16:8 Syneptic 16:10 Panica
Croco Gaming 3:1 16:9 Satari 13:16Panica 16:11 VinictiV 16:2 YNS
Panica.Gaming 3:2 16:7SynepticA 16:13Croco 8:16 Rekord 10:16 Satari 2:0 Gorillas
Pink Panthers 3:2 16:0 RoyalMoon 3:16 Tleter 16:0 Octopus 2:16 Croco 2:1 Syneptic
Octopus E-Sport 3:2 0:16 Telter 16:4RoyalMoon 0:16 YNS 16:13 EX.Gaming 2:0 TouchGG
TouchGG 2:3 16:1 Icarus 3:16 MagicStorm 16:3 Gorillas 6:16 Telter 0:2 Octopus
GorillasEsport 2:3 3:16 MagicStorm 16:13 Icarus 3:16 TouchGG 16:0 RoyalMoon 0:2 Panica
Syneptic Esports 2:3 16:10 EX.Gaming 12:16 Rekord 8:16 Satari 16:14 VinictiV 1:2 YNS
EX.Gaming Esport 1:3 10:16 Syneptic 8:16 VinictiV 16:10 SynepticA 13:16 Octopus
VinictiV 1:3 11:16 Rekord 16:8 EX.Gaming 11:16 VinictiV 14:16 Syneptic
RoyalMoon 1:3 0:16 YNS 4:16 Octopus 16:3 Icarus 0:16 Gorillas
SynepticAcademy 0:3 7:16 Panica 3:16 Satari 10:16 Ex.Gaming
Icarus Esport 0:3 1:16 TouchGG 13:16 Gorillas 3:16 RoyalMoon

Pierwsza runda

8 luty
18:00 TouchGG 16 : 1 Icarus Esport de_cache
19:00 GorillasEsport 4 : 16 Magic Storm de_inferno
20:00 Telter Team 16 : 0 Octopus E-Sport w/o
21:00 YNS Pink Panthers 16 : 0 RoyalMoon w/o
22:00 Croco Gaming 16 : 9 Satari de_nuke
23:00 Panica.Gaming 16 : 8 Syneptic Academy de_overpass
9 luty
18:00 Rekord Gaming 16 : 11 VinictiV de_inferno
19:00 EX.Gaming Esport 10 : 16 Syneptic Esports de_train

Druga runda

9 luty – drużyny z bilansem 1:0
20:00 TouchGG 3 : 16 MagicStorm de_mirage
21:00 TelterTeam 16 : 3 Pink Panthers de_train
22:00 Croco Gaming 13 : 16 Panica.Gaming de_nuke
23:00 Rekord Gaming 16 : 12 Syneptic Esports de_overpass
10 luty – drużyny z bilansem 0:1
17:00 IcarusE sport 13 : 16 GorillasEsport de_inferno
18:00 Octopus E-Sport 16 : 4 RoyalMoon de_nuke
19:00 Satari 16 : 3 SynepticAcademy de_mirage
20:00 EX.Gaming 8 : 16 VinictiV de_inferno

Trzecia runda

11 luty – drużyny z bilansem 2:0
21:00 Magic Storm 16 : 14 Telter Team de_inferno
20:00 Panica Gaming 8 : 16 Rekord Gaming de_overpass
12 luty – drużyny z bilansem 0:2
20:00 IcarusE sport 3 : 16 RoyalMoon de_cache
21:00 SynepticAcademy 10 : 16 EX.Gaming de_mirage
13 luty – drużyny z bilansem 1:1
18:00 TouchGG 16 : 3 GorillasEsport de_inferno
19:00 Pink Panthers 16 : 0 Octopus E-Sport walkower
20:00 Croco Gaming 16 : 11 VinictiV de_mirage
21:00 Syneptic Esports 8 : 16 Satari de_overpass

Czwarta runda

14 luty – drużyny z bilansem 2:1
18:00 Telter Team 16 : 6 TouchGG de_train
19:00 Panica.Gaming 10 : 16 Satari de_mirage
20:00 CrocoGaming 16 : 2 Pink Panthers de_mirage
15 luty – drużyny z bilansem 1:2
18:00 RoyalMoon 0 : 16 GorillasEsports walkower
19:00 VinictiV 14 : 16 Syneptic Esports de_dust2
20:00 EX.Gaming 13 : 16 Octopus E-Sport de_mirage

Piąta runda

16-18 luty – drużyny z bilansem 2:2
20:00 TouchGG 0 : 2 Octopus E-Sport 11:16,14:16
00:00 Panica.Gaming 2 : 0 GorillasEsport 16:3,19:15
00:00 YNS Pink Panthers 2 : 1 Syneptic Esports 16:12,16:3,10:16

Faza pucharowa

20 – 25 luty

Ćwierćfinał

00:00 Magic Storm 0 : 2 Octopus E-Sport 11:16, 13:16
00:00 Telter Team 2 : 0 YNS Pink Panthers 16:8, 16:8
00:00 Rekord Gaming 2 : 1 Panica.Gaming 6:16, 16:3, 16:8
00:00 Satari 1 : 2 Croco Gaming 16:11, 16:19, 13:16
TBA

Półfinał

00:00 Octopus E-Sport 2 : 0 Telter Team 16:11,16:12
00:00 Rekord Gaming 2 : 0 ex-Croco Gaming 16:3,16:14
Niedziela, 10 Marzec

Mecz o 3. Miejsce

20:00 Telter Team 2 : 1 ex-Croco Gaming 12:16,16:14,16:9
Poniedziałek, 11 Marca

Wielki finał

20:00 Octopus E-Sport 0 : 2 Rekord Gaming 9:16, 11:16

Klasyfikacja końcowa

1. TBA 250zł
2. TBA 100zł
3-4. TBA 50zł
5-8. TBA TBA
9-11. TBA TBA
12-14. TBA TBA
15-16. TBA TBA

Transmisja

Wszystkie spotkania E-Sport LEague będzie można zobaczyć na kanale DivoxLive na Twitch .

3 myśli na temat “E-sport League sezon 4 – Rekord Gaming wygrywa!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *