ALEM IEM 2019 w R6 nie dla Polarist Gaming

Polarist Gaming w kwalifikacjach na lanowe finały ALEM IEM 2019, które miały odbyć się w ramach IEM Expo Katowice odpada już w pierwszej rundzie kwalifikacji online.  Mecz był rozgrywany w formacie BO1 na mapie “Granica”. Przeciwnikami był mix o nazwie OUTSIDERS.

Polarist rozpoczął mecz od strony broniącej bardzo dobrze, zabijając bardzo szybko dwójkę przeciwników, a następnie broniąc bombę. W drugiej rundzie gracze Outsiders bardzo szybko wypracowali sobie przewagę doprowadzając do sytuacji, gdzie Irek.AT został sam na piątkę rywali. Grając Smokiem z SMG -11 doprowadził do wyrównania. W sytuacji 1vs1 musiał niestety uznać wyższość notDenio.

Niestety przez powtarzalny schemat obrony pierwszego piętra Outsiders wiedziało jak ma zaatakować doprowadzając do wyniku 3:1. Osobą sprawiającą problemy Polaris Gaming był RybaLFT, który dzięki swoim eliminacjom doprowadził swoich kolegów do zmiany stron z wynikiem 5:1.  Wieloryb i spółka mieli bardzo dogodna sytuację, aby rozpocząć pogoń za przeciwnikiem. Plany pokrzyżował im Maneko, który wygrał clucha 1v4. Kropkę nad „ i” postawił Ryba, który w ostatniej rundzie wyeliminował, aż trójkę swoich rywali.

Zapraszamy do śledzenia organizacji na Facebooku jak również na naszym portalu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *